10.StartNowHow Seminerinde Girişimcilik Sertifikalarını Sahiplerine Verdik!

Her ay girişimcileri ve girişimciliğe ilgi duyanları ücretsiz olarak bilgilendirdiğimiz StartNowHow seminerler serimizin sonuncusunu 9 Haziran Perşembe günü Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. Kurucumuz Dr. Joachim Behrendt’in girişimcilikte başarı ve başarısızlık üzerine konuşmasını gerçekleştirdiği etkinlikte, Eylül 2015’ten bu yana StartNowHow seminerlerine düzenli katılım gerçekleştirenlere sertifikalarını takdim ettik. Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi ile ortak çalışmalarımızın bir ürünü olan StartNowHow seminerlerimize, bu yıl geçen yıldan çok daha fazla kişi katıldı.

10.StartNowHow Seminerinde Girişimcilik Sertifikalarını Sahiplerine Verdik!

18 kişinin sertifika almaya hak kazandığı seminerde, sertifikalarını Dr. Joachim Behrendt ve Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi’nden Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Aygören’den aldılar. Sertifikalarını alan katılımcılar, 10 seminer boyunca girişimcilik ve yatırımcılık adına birçok şey öğrendiklerini paylaştılar ve Dr. Behrendt’e teşekkür ettiler. Ayrıca seminer sırasında konuşan Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Aygören, Boğaziçi Üniversitesi’nin yeni açılan Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi ile daha aktif bir şekilde girişimcilere destek olacağını belirtti. Seminerler boyunca aktif katılım gösterip, sertifika almaya hak kazanan kişiler ise şu şekilde: Doruk Ertenan, Emrem Pıtırlı, Ercan Cihan, Eren Badur, Kerem Özdemir, Mehmet Yasin Tamer, Melih Ardalı, Melih Oylum, Mert Günal, Muhammed Fatih Balın, Ömer Faruk Özdemir, Özgür Toprak, Ramazan Kaçmaz, Sabri Altıntaş, Serap Çelen, Şirin Bostancı, Tugay Cengiz ve Ubeydullah Keleş.

10.StartNowHow Seminerinde Girişimcilik Sertifikalarını Sahiplerine Verdik!

Sertifika töreninin ardından yatırım yaptığımız girişimlerden Bionluk kurucu ortaklarından Utku Subakan “Bir Girişimci İçin Başarı ve Başarısızlık” başlıklı konuşmasını gerçekleştirdi. “Girişimci olmamın tek nedeni; neyi, nerede, nasıl ve ne zaman yapacağıma kendim karar verebilmem oldu.” diyen Subakan, girişimcilerin sorularını da yanıtladı.

10.StartNowHow Seminerinde Girişimcilik Sertifikalarını Sahiplerine Verdik!

Are You an Investor?

Click and Learn

Do You Have a Project?

Start Your Application Now!