9.StartNowHow Girişimcilik Seminerimizi Boğaziçi Üniversitesi’nde Gerçekleştirdik

Her ay Boğaziçi Üniversitesi’nde girişimcileri ve girişimciliğe ilgi duyanları ücretsiz olarak bilgilendirdiğimiz StartNowHow seminerler serimizin 12 Mayıs Perşembe günü dokuzuncusunu gerçekleştirdik. Dr. Joachim Behrendt’in yatırım süreci üzerine konuştuğu seminerimizin konuğu bu ay Mentors Network Turkey’den ve BIC Angels yatırımcılarından Mehmet Onarcan oldu.

9.StartNowHow Girişimcilik Seminerimizi Boğaziçi Üniversitesi'nde Gerçekleştirdik

Bir girişimci, yatırımcı ve mentor olarak Mehmet Onarcan seminer katılımcılarını yatırımcının beklentilerini yönetmek üzerine bilgilendirdi. Katılımın ve ilginin yoğun olduğu 9.StartNowHow seminerimizde her yaştan girişimciler; sorularını Dr. Joachim Behrendt’e ve Mehmet Onarcan’a yöneltme ve onların tecrübeleri hakkında bilgilenme fırsatı buldu.

9.StartNowHow Girişimcilik Seminerimizi Boğaziçi Üniversitesi'nde Gerçekleştirdik

Bir sonraki ve son StartNowHow seminerimiz 9 Haziran Perşembe günü Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecektir. Ayrıca 9 Haziran günü, düzenli olarak seminerimize katılım sağlamış kişilere sertifikaları verilecektir. Etkinliğimizde yoğun katılımdan dolayı yer sıkıntısı çekmemeniz için eventbrite sayfamızı takip etmenizi ve erkenden kayıt yaptırmanızı önerir, 9 Haziran Perşembe günü Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne bekleriz.

Are You an Investor?

Click and Learn

Do You Have a Project?

Start Your Application Now!